Kariera

ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI
Parczew

Zakres obowiązków:

  • aktywne wsparcie i uczestnictwo we wszelkich czynnościach związanych z zarządzaniem firmą produkcyjną

  • organizacja pracy własnej i planowanie pracy podległych pracowników

  • wsparcie kierownika produkcji w codziennych czynnościach

  • praca na produkcji - kontrola jakości, procesów produkcyjnych

  • zarządzanie poszczególnymi etapami produkcji i ich koordynacja

  • szkolenie i instruktaż pracowników

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • nadzorowanie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • mile widziane doświadczenia w zarządzaniu produkcją

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji w grupie

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w grupie

  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing, Six Sigma, TPM

Oferujemy:

  • stabilne, oparte o umowę o pracę zatrudnienie

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy

  • możliwość rozwoju i przyszłego awansu w strukturach firmy

  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • telefon służbowy

Dokumenty aplikacyjne oraz ewentualne pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@elpar.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).