Kariera

OPERATOR WIELOMASZYNOWY
Parczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • kontrola jakości elementów

  • utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym w ruchu ciągłym

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • dodatkowym atutem będzie ukończony kurs na wózki widłowe lub suwnice

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o uznanej marce

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pakiet benefitów, w tym m.in. ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wyprawka szkolna dla dzieci

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

Dokumenty aplikacyjne oraz ewentualne pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@elpar.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego  przez Fabrykę Kabli ELPAR Sp. z o.o. z siedzibą w Parczewie zgodnie z ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016  r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. z  siedzibą  w Parczewie przy ul. Laskowskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb  rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich  poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia  26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.