Kariera

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
Parczew

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych lub/i prace warsztatowo-ślusarskie

  • wykonywanie zadań prewencyjnych i bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń

  • usuwanie awarii i uszkodzeń maszyn i urządzeń

  • udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy w dziale technicznym (mechanik, konserwator, narzędziowiec, ślusarz itp.)

  • znajomości rysunku technicznego i schematów mechanicznych

  • komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji w grupie

  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość układów pneumatyki, hydrauliki, hydrauliki siłowej

  • mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych

Oferujemy:

  • możliwość stabilnej pracy

  • możliwość rozwojui produktowych

Dokumenty aplikacyjne oraz ewentualne pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@elpar.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).