Kariera

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE LOKALNYM
Parczew

Zakres obowiązków:

  • załadunek, rozładunek oraz transport towarów na terenie Parczewa

  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E

  • ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • badania psychologiczne

  • karta kierowcy

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodu powyżej 3,5 t

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

Dokumenty aplikacyjne oraz ewentualne pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@elpar.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 20.08.2017 r.
Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).