Kariera

GŁÓWNY MECHANIK
Parczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymywanie maszyn i urządzeń linii technologicznych w dobrym stanie technicznym

  • delegowanie i przydzielanie zadań podległym pracownikom

  • nadzór i kontrola stopnia poprawności wykonywania zadań powierzonych podległym pracownikom. W razie potrzeby – pomoc i doradztwo

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP podczas realizacji zadań przez Mechaników Produkcyjnych

  • rysowanie w programie CAD elementów maszyn i urządzeń, a następnie przesyłanie wykonanych rysunków do Działu Mechanicznego i Budowlanego w celu ich wykonania

  • zamawianie części do maszyn i urządzeń linii technologicznych

  • zlecanie niezbędnych napraw maszyn

  • modernizacja istniejących linii technologicznych oraz kontrola poprawności montażu nowo zakupionych linii

  • przeglądy, konserwacje oraz naprawy instalacji wodnej, kanalizacyjnej, CO, pary oraz sprężonego powietrza

  • odpowiedzialność za przeglądy, konserwację oraz wypełnianie kart linii technologicznych

  • zlecanie napraw firmom zewnętrznym i nadzór

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi komputera (CAD, OFFICE)

  • znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej organizacji

Dokumenty aplikacyjne oraz ewentualne pytania odnośnie rekrutacji prosimy przesyłać na adres praca@elpar.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2018 r.
Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Kabli ELPAR Sp. z o.o. z siedzibą w Parczewie zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. z  siedzibą  w Parczewie przy ul. Laskowskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb  rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich  poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia  26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.