Kariera

ASYSTENT/KA ZARZĄDU
Parczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za organizację pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura Zarządu

  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu, zapewnienie skutecznego przepływu informacji w zakresie zaplanowanych działań

  • koordynacja oraz organizacja spotkań służbowych

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji na spotkania biznesowe

  • organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • sporządzanie zlecanych przez przełożonych raportów, zestawień, prezentacji

  • współpraca z urzędami i firmami zewnętrznymi

  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a biurem

  • pozostałe prace sekretarskie (poczta przychodzące i wychodząca, obsługa centrali telefonicznej, zamawianie materiałów biurowych, prowadzenie grafika sal konferencyjnych, dbanie o sprzęt biurowy, itp.)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe preferowane administracyjne, prawnicze, ekonomiczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość dokumentacji korporacyjnej związanej z funkcjonowaniem spółek

  • praktyczna znajomość zasad zarządzania obiegiem dokumentów i informacji oraz prowadzenia korespondencji biznesowej

  • umiejętności organizacyjne, koncentracja na realizację wyznaczonych celów

  • zdolności komunikacyjne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej organizacji

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@elpar.pl z dopiskiem „Asystent/ka Zarządu”.

Na zgłoszenia czekamy do 31.10.2018 r.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego  przez Fabrykę Kabli ELPAR Sp. z o.o. z siedzibą w Parczewie zgodnie z ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016  r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o. z  siedzibą  w Parczewie przy ul. Laskowskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb  rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich  poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia  26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.